Markon Service Center

+48 503-112-557

Szybki kontakt


Zapytaj specjalisty:

Pn. - Pt.:
8.00-15.00
Sobota:
10.00-13.00
Niedziela:
Nieczynne
tel. +48 503-112-557

24/7 Kontakt on line:

zg@tib.pl

Telewizja Dozorowa CCTV - Systemy Monitoringu

systemy gaszenia Systemy Monitoringu to rozwiązania zapewniające bezpieczeństwo w twoim domu, przedsiębiorstwie lub przestrzeni publicznej.
Celem działania urządzeń dozorowych, które instalujemy i serwisujemy jest ochrona mienia przed kradzieżą i dewastacją, dozór pracy pracowników, kontrolowanie procesów produkcyjnych w firmie.
Dzięki naszym rozwiązaniom możemy podnieść wydajność funkcjonowania twojej firmy zwiększyć bezpieczeństwo przedsiębiorstwa, działać prewencyjnie i motywacyjnie na twoich pracowników.
Systemy monitoringu dzięki możliwości rejestracji będą również niezmiernie pomocne w ściganiu sprawców dewastacji, kradzieży i szeregu przestępstw rejestrowanych i zapisywanych przez proponowane urządzenia. Należy również pamiętać, że telewizja dozorowa w dzisiejszych czasach jest koniecznym i skutecznym uzupełnieniem wszelkich systemów alarmowych. Korzystając z naszego doświadczenia proponujemy kompleksową obsługę naszych klientów od fazy projektowania systemów w oparciu o sprawdzone rozwiązania markowych producentów.

Korzyści z instalacji monitoringu:
•  możliwość odtworzenia przebiegu wydarzeń
•  uszczelnienie systemu alarmowego poprzez integrację z nim
•  możliwość integracji z zewnętrznymi systemami ochrony
•  silniejsza pozycja w negocjacjach z ubezpieczycielem i możliwość uzyskania lepszych warunków umowy
Naszym Klientom proponujemy najnowsze rozwiązania w zakresie urządzeń CCTV (kamer analogowych, kamer cyfrowych, rejestratorów i akcesoriów). Nasze usługi możemy realizować kompleksowo – od projektu po wykonanie.
systemy gaszenia

Osoby zainteresowane instalacją telewizji przemysłowej zapraszamy do kontaktu. Nasi pracownicy dołożą wszelkich starań, aby odpowiedzieć na Państwa pytania. Znajdą też i zaproponują możliwie najlepsze możliwe rozwiązania do Państwa potrzeb i wymagań.

Proponujemy gotowe rozwiązania
•  projektujemy systemy monitoringu z precyzyjnym uwzględnieniem stref chronionych i stref martwych
•  instalujemy i serwisujemy urządzenia dozorujące CCTV
•  zapewniamy systemy rejestracji i archiwizacji obrazu
•  zapewniamy zdalny dostęp on-line do obrazu z kamer za pomocą urządzeń przenośnych takich jak telefon, tablet, laptop
•  zapewniamy zdalny nadzór nad systemem poprzez urządzenia podłączone do Internetu
•  zapewniamy monitoring IP na bazie sieci komputerowych
Urządzenia, które instalujemy uwzględniającą specyfikę potrzeb klienta. Projektujemy systemy dobrane do indywidualnych wymagań i możliwości inwestycyjnych klienta.


Dostawcy naszych rozwiązań