Markon Service Center

+48 503-112-557

Szybki kontakt


Zapytaj specjalisty:

Pn. - Pt.:
8.00-15.00
Sobota:
10.00-13.00
Niedziela:
Nieczynne
tel. +48 503-112-557

24/7 Kontakt on line:

zg@tib.pl

Kompleksowa Usługa Serwisowo Konserwacyjna

systemy gaszenia Opieka nad funkcjonującymi już systemami jest równie istotna, jak dobór urządzeń i ich instalacja. Regularne przeglądy serwisowe są gwarancją niezawodności pracy systemów przez długie lata, a szybka i skuteczna pomoc serwisowa w sytuacji wystąpienia zakłóceń pozwala zachować prawidłowe funkcjonowanie urządzeń.
Oferujemy bezpłatną naprawę lub wymianę urządzeń zainstalowanych systemów w okresie trwania gwarancji. Posiadając odpowiednie doświadczenie, wiedzę oraz profesjonalne zaplecze techniczne zapewniamy pełną obsługę zainstalowanych systemów.
Oferujemy kompleksową opiekę serwisowo-konserwacyjną, która umożliwia zapewnienie opieki serwisowej elektronicznych systemów zabezpieczeń i ochrony przeciwpożarowej.
Z myślą o indywidualnych potrzebach klientów oferujemy szereg rozwiązań usług konserwacyjno-serwisowych. Wspólnie z klientami ustalamy m.in. czas oczekiwania na udzielenie pomocy serwisowej w przypadku, gdy okaże się ona wymagana, częstotliwość przeglądów konserwacyjnych, stosowne procedury czy sposób działania.
Niezależnie od lokalizacji serwisowanego obiektu, na terenie całej Polski jesteśmy w stanie zagwarantować jednakowy poziom obsługi technicznej.
Nasi Klienci mogą skorzystać z wielu udogodnień takich jak m.in. 24 godzinny czas reakcji serwisowej (w zależności od umowy) czy cykliczne przeglądy konserwacyjne.
Oferujemy także możliwość przedłużenia gwarancji nawet do 60 miesięcy w przypadku wykonywania systematycznych przeglądów konserwacyjnych i podpisania umowy.


Dostawcy naszych rozwiązań